انواع باتری ماشین شارژی 

باتری هایی که برای ماشین شارژی استفاده می شود عمدتا از موارد زیر می باشند, شما میتوانید ولت و آمپر باطری را از روی باطری قدیمی خود مشخص فرمایید و باطری مورد نیاز را انتخاب نمایید.

باتری ۶ ولت ماشین شارژی

باتری ماشین شارژی ۱۲ ولت

باتری ماشین شارژی هادیتک

خرید باتری ماشین شارژی 

  • خرید آنلاین باطری جهت ماشین شارژی کودک دلبندتان, می توانید با بررسی کامل آنچه نیاز دارید و همچنین مطالعه و بازدید از سایت شرکت ما www.haditechco.ir ، از طریق همان سایت خرید خود را انجام دهید.
  • خرید از طریق ارتباط تلفنی وواتساپ با شماره ۰۹۱۰۰۳۴۲۳۵۸

قیمت باطری ماشین شارژی 

باطری های ماشین شارژی دارای ولتاژهای ۶ و ۱۲ می باشند لذا دامنه قیمت آنها متفاوت می باشد. با بررسی قیمت های ارائه شده در سایت با آنچه در بازار وجود دارد متوجه خواهید شد که سعی ما بر این بوده که حتی الامکان در قیمت گذاری باتری ها منافع و خواست مشتریان را در نظر بگیریم. جهت مشاهده قیمت ها میتوانید در سایت مذکور وارد شاخه باطری ماشین شارژی شوید.

فروش باتری ماشین شارژی 

باتری های ماشین شارژی از طریق فروشگاه هادیتک به نشانی اینترنتی WWW.HADITECHCO.IR یا تماس با شماره ۰۹۱۰۰۳۴۲۳۵۸ به صورت خرید مستقیم از کارخانه قابل خرید میباشند.

بهترین مارک باطری ماشین شارژی

امروزه برندهای مختلفی را در بازار باطری مشاهده می کنید که اقدام به تهیه و توزیع باتری می نمایند. این برند ها غالبا وارداتی میباشند و به صورت قاچاق وارد کشور میشوند اما در کنار تعدادی از برندهای باکیفیت می توان از برند هادیتک  نام برد که دارای کیفیتی صادراتی و قیمتی مناسب می باشد.

تعمیر باطری ماشین شارژی

باطری های سیلد لید ساید ( خشک ) مورد استفاده در ماشین شارژی کودکان قابل تعمیر نمیباشد, و باید یک باطری جدید تهیه فرمایید. در بعضی از موارد که تاریخ تولید باطری جدید است و به خاطر عدم استفاده و شارژ باطری ولتاژ افت کرده میتوانید با یک شارژ قوی تر و برای مدت زمان کمتر از ۵ دقیقه اقدام به شوک به باطری نمایید, ر بعضی موارد باطری دوباره شروع به فعالیت میکند ولی در کل این باطری ها عمر کوتاهی خواهند داشت.

نحوه تعویض باطری ماشین شارژی

باید توجه داشته باشید ولت و آمپر باطری بسیار مهم است و باید در هنگام تهیه و انتخاب باطری دقت بفرمایید تا باطری با دستگاه شما مطابقت داشته باشد, بعد از تهیه باطری فقط کافیست سیم و یا فیش که به سیم متصل است را از باطری جدا نموده و با رعایت کردن مثبت و منفی باطری, سیم ها را به باطری جدید متصل نمایید. 

نحوه شارژ ماشین شارژی کودکان

شارژ اولیه باطری در تمامی دستگاهها بسیار مهم است, شما باید با استفاده از شارژر فابریک ماشین شارژی اقدام به شارژ اولیه باطری به مدت ۱۶ ساعت نمایید و برای دفعات بعد هم باطری را به مدت ۸ ساعت شارژ نمایید. نکته بسیار مهم این است که هیچ گاه به مدت طولانی ماشین شارژی و باطری ان را بدون استفاده قرار ندهید, این مورد باعث کاهش عمر باطری و خراب شدن باطری در کوتاه مدت خواهد شد.

 

About Logan

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× تماس واتساپ